2017 İlkbahar Yaz Desenli Elbiseler

2017 İlkbahar Yaz Desenli Elbiseler

Kış aylarının bitip ilkbahar yaz mevsimlerinin gelmesiyle 2017 İlkbahar Yaz Desenli Elbiseler şekillenmeye başlayacak. 70’lı 80’lı yılların modası olan çiçekler bu yıl da karşımızda. 90’dan önce doğanlar çiçek desenli koltukları, elbiseleri, perdeleri görünce eskileri yâd edecekler.

Çiçek desenleri birçok elbise ve aksesuarlarda kendilerini gösterecekler. Elbiseler bize adeta bir bahar havası estirecek. Canlı kırmızılar, sarılar, yeşiller hayran bırakacak.

2017 İlkbahar Yaz Desenli Elbiseler2017 İlkbahar Yaz Desenli Elbiseler

Şifon kumaşlar bilindiği üzere oldukça popülerdir. Şifonun kalitesi ile desenlerin canlılığı birleştiğinde ortaya muazzam bir görüntü çıkıyor. Sizde bu sezon muazzam görülmek istiyorsanız çiçekli desenleri tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli uzun elbiseleri hem şık hem rahat olmak isteyen her yaş grubuna öneriyoruz. Elbiseleri şık bir sandalet ve parmak arası terlik ile kombinlerseniz çok hoş görüleceksiniz. Eminim bu tarzda kendinizi harika hissedeceksiniz.

Çiçek desenli mini elbiseleri ise genç bayanlarımıza öneriyoruz. Bu tarz elbiseler sizin enerjinizi dışarıya aktaracaktır. Özel günlerde sık bir ayakkabı, takı ve çanta ile kombinleyebilirsiniz. Diğer bir popüler grubu arasında çiçek desenli abiyeler yer alıyor. Abiyelerde pek alışık olmadığımız bu görüntülerde çok şık görüneceğinize inanıyoruz. Çiçek desenli abiye seçerken tavsiyemiz fon rengini koyu seçmeniz. Desenler zaten renkli olacaktır. Fon rengi lacivert, siyah, bordo seçebilirsiniz.

Yazlık kıyafet denilince insanın aklına ilk gelen büyük ihtimalle rahat elbiselerdir. Yaz ayinin gelmesiyle bu elbiseler gardıroplarımızda yerini alacak. Bu yılın moda rengi yeşil olacak. Sizde vitrinlerde sık sık rastlayacaksınız. Elbise seçiminde rahatlığı ön planda tutmak isterseniz pamuklu elbiseleri tavsiye ediyoruz. Naylon elbiselere uzak durmanızı size öneririz. Şıklığı ön planda tutmak için şifon tercih ediniz.

Yaz aylarında düğünlerin artması sebebiyle şifon seçip rahat ve şık olmanızı tavsiye ederiz. Fırfırlı desenler ve volanlar vitrinlerde sık sık görülen bir model olacak. Sahil kenarı için yine rahat ve düz elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu yıl elbiseler desenli Örgülü oldukça karışık olacak.