En Ucuz Barkod Yazıcı Modeli

Tüm kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör gibi işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği bu işlevsel özelliklere sahip En Ucuz Barkod Yazıcı modeli CMT BP 452 ile etiket, barkod ve bilet yazdırma işlem uygulamalarınız çok daha kısa sürede gerçekleşecek. Ekonomik oluşuyla dikkat çeken bu cihaz aynı zamanda küçük ve estetik yapısıyla da sizlere masa üstü çalışma alanlarınızda yerden tasarruf sağlayacak. Sürekli bir verim artışı elde edebileceğiniz bu cihazın kalite ve dayanıklı yapısı uzun dönemli kullanımlarınız için idealdir.

en ucuz barkod yaziciCihazdaki 300mlik ribon kapasitesi sizleri sürekli ribon değişiminden kurtarmakta ve rahatlık sağlamaktadır. Ribon ve kâğıt değişiminiz zahmetsiz olduğu gibi cihazın bakım ve temizliği de çok kolay ve pratiktir. Tam dolu ribon ile 1727mmye kadar kesintisiz bir baskı elde edebilirsiniz. Baskınızın genişliğini 108mmye kadar ayarlayabildiğiniz gibi saniyede maksimum baskı hızınız 127mmdir. 8MB Flash ve 16MBSDRAM hafızasına sahip olan cihazda etiket ve barkod işlem dosyalarınızı rahatlıkla depolayabilir istediğiniz an yazdırma sürecinize hız kazandırabilirsiniz.

Kalite, performans ve dayanıklılık işlevsel özelliklerle kullanılabilirliğe entegre edilerek sizlere sunulan bu cihaza sizlere de uygun ödeme koşullarında yalnızca 169 dolara sahip olabilirsiniz. Paralel, RS232C, USB(USB1.1) ve isteğe bağlı LAN bağlantı tüpleriyle rahatlıkla bilgisayar sistemleri ortamına bağlanabilirsiniz. Cihazın yüksek performansı etiket ve barkod yazdırma işlemlerinizde sizlere rahatlığı sağlayacak. Sizler de En Ucuz Barkod Yazıcı modeli CMT BP 452 hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.