En Uygun Fiyatlı Barkod Yazıcı

Kaliteyi ve güveni sizler de en ekonomik koşullarda En Uygun Fiyatlı Barkod Yazıcı CMT B 452 barkod yazıcıda rahatlıkla bulabileceksiniz. Tüm etiket ve barkod yazdırma işlemlerinizde kullanabileceğiniz bu cihaza sizler de en uygun fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Uygun ödeme koşullarında yalnızca 169 dolara sahip olacağınız cihaz ile iş alanlarınızda teknolojinin getirdiği imkânlardan sizler de yararlanın. Küçük ve estetik yapısı ile masa üstü çalışma alanlarınızın bir köşesine rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Size çalışma alanlarınızda yerden tasarruf sağlayan cihaz uzun ömürlü ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliklerde tasarlanmıştır. Hemen her alanda etiket, barkod ve bilet yazdırma işlemleri için kullanabileceğiniz bu cihaz ile tüm uygulamalarınız seri ve pratik bir hal alacak. Cihazın sizlere sağladığı belli başlı özelliklerden bahsedecek olursak öncelikle 300 mlik ribon kapasitesiyle sizleri sürekli ribon değişim zahmetinden kurtarmaktadır. Bu sayede baskınızın uzunluğu 1727 mm ye kadar kesintisiz olarak çıkabilmektedir. Cihazın baskı hızı saniyede 127mmye ulaşmaktadır ve baskı genişliği en fazla 108 mmye kadar ayarlanabilmektedir.

RS232C, Paralel, USB(USB1.1) ve isteğe bağlı LAN bağlantı arabirim seçenekleriyle bilgisayar sistemleri ortamına rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Hız ve performansından ödün vermeden kaliteli ve dayanıklı bir üretimle sizler için tasarlanan bu çok özellikli ve işlevsel özelliklere sahip En Uygun Fiyatlı Barkod Yazıcı olan CMT BP 452 etiket yazıcı sizler de en uygun ödeme koşullarıyla sahi p olabilirsiniz. Cihaz hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.