Gyoder Sektörel Eğitim Veriyor Mu?

Gyoder Sektörel Eğitim Veriyor Mu?

GYODER gayrimenkul geliştirme pazarı olarak bilinen bir gayrimenkul yatırım ortaklığı derneğidir. 1999 yılında gayrimenkul alanındaki zorlukları aşmak bu doğrultudaki yatırımları desteklemek bu konuda mevzuatı belirlemek yine bu konuda çıkacak kanunlarla ilgili çalışmalara öncü olmak en önemli ilkelerindendi. Hedeflerini gittikçe büyüttüler. Devletlerle ilişkilerini arttırdılar ve gayrimenkul sektöründe bilgi ve eğitim amaçlı GYODER Akademiyi kurdular. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ile ülkemizde bir ilki gerçekleştirip MBA in Real Estate adıyla bir işletme yüksek lisans programını başlattılar.Gyoder Sektörel Eğitim Veriyor Mu?

Verdiği Eğitimler

Gayrimenkul yatırım fonları üzerine, Dijital pazarlama, reklamcılık üzerine, yeni iş mahkeme kanunları ile ilgili, müşteri memnuniyeti ilkeleri, yeni imar mevzuatı, geliştirme ve inşaat süreçleri, tesis yönetimi, taşınmaz gayrimenkul mevzuatı, gayrimenkulde Google kampanya yönetimi, gayrimenkul hukuku, gelir yaklaşımı ve getirisi, İş sağlığı ve güvenliği, Turkish Real Estate market, Bina tamamlama sigortası, kentsel strateji eğitimi, izinli pazarlama yasası, Faruk Göksu ile kentsel strateji eğitimi, yeni nesil marka pazarlama, tesis yönetimi, kentsel dönüşüm; yaklaşımlar, yasalar ve projeler, suç gelirlerinin aklanması ve terörün finansmanı ve birçok sektörel eğitimler vermesinin yanı sıra sertifika programları ve yayınları da mevcut. Yüksek lisans ve doktora programları da buna dahil.

Eğitimler Herkese Açık mı?

Eğitimlere katılmak için eğitimi verilen iş dalıyla ve kariyerinizle ilgili bir bağınız olması gerekiyor. Eğitimlere finans müdürleri, operasyon merkezlerinde çalışan kişiler, şirket yöneticileri, avukatlar ve stajyer avukatlar, sermaye piyasasında çalışan personel, üst ve orta düzey yöneticilerle direktörler katılabiliyor. Dersleri konularında uzmanlaşmış eğitimciler, Hukukçular, gayrimenkul konusunda dalında uzmanlaşmış eğitmenler, profesörler ve pazarlama müdürleri veriyor. Ayrıca aktiviteleri de çok yönlü. Yine dalında uzmanlaşmış kişiler birçok seminer ve konferanslar düzenleyerek bu sektöre büyük katkı sağlıyorlar.