LG G4

Life’s Good (LG) G4, LG cep telefonu ailesinin en son ve yeni modelidir. Birçok özelliği bünyesinde barındıran bu harikalar yaratan cep telefonu Android 5.1 Lollipop sürümüne sahiptir. 16 MP F1.8 Lazer Kamerası (arka kamera) sayesinde çok canlı bir görüntüye sahip olup çekilen fotoğrafın gerçeğe en yakın bir şekilde olmasını sağlamaktadır. Ayrıca 8 MP ön kameraya sahip olmasından dolayı selfie –özçekim- noktasında da harikalar yaratmaktadır. Bundan dolayı da markanın “Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset” şiarı da gerçek olmaktadır. IPS Kuantum ekranı sayesinde renklerin çok canlı görünmesini başarabilmektedir. İnce kenar tasarımı sayesinde elle çok rahat kavranabilmekte olup; bu da telefonun düşmesine engel teşkil etmektedir.

lg-g4Akıllı telefonların çoğunda batarya çıkarılamamaktadır. Bundan dolayı pil ömrü azaldığında telefonda şarj sorunu ortaya çıkmaktadır. Çıkarılabilir bataryaya sahip LG G4, ömrü azalan bataryanın değişmesine olanak sunmakta ve şarj sorununu da bu yöntemle ortadan kaldırmaktadır. 32 GB hafızaya sahip olması da birçok dosya, müzik, fotoğrafı her dakika kullanıcının yanında olmasına imkân vermektedir.

Ailenin son üyesi olan tam akıllı bu cep telefonu, günlük hayatta her anlamda kullanıcılara kolaylık sağlarken seramik beyaz, metalik gri, parlak altın gibi toplam yedi renk çeşidine sahiptir.