Maaş Kartınız Elinize Ulaşmadı Mı?

Kurye nerede kartım nerede kimin elinde kartım kayboldu mu? Banka Maaş Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım maaş ödememi kartsız çekemem banka 5 te kapanıyor eyvah diye panik yapmanıza gerek yok yapmanız gereken maaş hesabınız bulunduğu banka müşteri temsilciliği hattını arayarak kartınız gönderini durumunu öğrenebilirsiniz.

maas-kartiniz-elinize-ulasmadi-mi

Eğer bağlantıda problem yaşarsanız (bazı bankalarda şifre istenebilmektedir ) maaş şubenizi arayarak kartınızı istediğiniz herhangi bir şubeye veya adrese talep edebilirsiniz.Şubeye kartınızı istemeniz en kolay yöntemdir çünkü maaş kartı olduğu için sizden başka kimseye teslimat yapılamaz size en yakın şubeden kartınız en yakın sürede maksimum 3 4 gün içerisinde teslim almanız mümkün.

Ben bu işlemi yaklaşık 1 ay önde yaptım kredi kartlarım ve debit kartım kurye ile eski adresime gönderilmiş bu nedenle de elime ulaşmadı kuryede kartlarımı bankaya teslim etmemiş şubeye giderek talepte bulundum 3 gün içerisinde tüm kartlarımı aynı şubeden teslim aldım atlamamanız gereken durum.

Bir tek banka kartınızı kurye siz talep etmediğiniz sürece şubeye teslim etmez banka merkezine geri döner ve işlem uzar kartınızın değişim süresi geliyorsa bankanız müşteri temsilciliğini arayarak en yakın şubeden işlem yaptırmanız sizler için en iyisi kuryeyi aramakla vakit kaybetmeyin artık yaptığımız alışveriş fatura ödemelerimiz vs. attığımız her adım bankalar üzerinde bazen yanımızda nakit para bile bulundurmayı unuttuğumuz oluyor maaş kartları banka sicillerimiz açısından da kaynaktır.

Maaşlarımızın banka üzerinden yatması kullanacağımız kredi vs. gibi durumlarda bizim için artı bir durumdur bu nedenle hayatımızda bu kadar önem taşıyan banka kartlarımızı cüzdanımızda bulundurmamız gerekiyor. Yapmamız gereken ilk şey kart kullanım tarihlerini kontrol etmek ve en kısa sürede anlattığım yolla elimize ulaşmasını sağlamak yardımcı olabildiysem sizlere ne mutlu bana tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın hepinize iyi günler : )