Motorola El Terminali

Ofis dışı ortamlarda veri toplamak üzere görevlendirilen mobil çalışanlar olarak adlandırılan kesimin işlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmeleri için sağlam, kaliteli, güvenilir ve uzaktan bilgi erişimini en iyi şekilde sağlayan bir cihaza ihtiyaç duyarlar. İhtiyaçlarınıza göre Motorola’nın garantisiyle Motorola El Terminali ürün grubu farklı işlevsel modelleriyle tam da istediğiniz özelliklerde tasarlanmıştır.

motorola-el-terminaliHer cebe rahatlıkla sığabilen bu fonksiyonel özellikli cihazların dokunmatik ekranı ile işlemlerinizi daha kısa sürede vakit kaybetmeden gerçekleştirebileceksiniz. Sizler için gerekli performans ve dayanıklılığa sahip olan ürün modelleri çeşitlerine göre yaklaşık 1ile 2m arası düşmelere kaşı dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda her türlü hava koşullarına dayanlıklı olarak geliştirilmiştir. Günümüzün son teknolojisi Motorola El Terminali estetik ve sağlam tasarımıyla kullanılabilirliği bir araya getirmektedir. Endüstriyel alanlarda en verimli çalışma olanağı, sahip olduğu özellikler itibariyle entegre veri toplama sistemi ve her şarta dayanabilen yapısı ile elinizden bırakamayacağınız bir ürün grubudur.

Cihazlar yüksek kalite ve çözünürlükte üretilmekte ve kapalı ve açık alanlarda en iyi görüntü kalitesini elde edeceğiniz özelliklerde tasarlanmıştır. Cihazlarımızdaki gelişmiş görüntü özellikleri ve uzun ömürlü pil yapısı ile minimum enerji harcayarak farkını ortaya koymaktadır. Sizler de en kaliteli ve yüksek performanslı işlevsel özelliklere sahip ürün modelleri ve kullanımınıza bağlı seçeceğiniz ürün hakkında detaylı bilgiyi almak ve sipariş vermek için satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.