Sony Playstation 4

Sony Playstation 4 500 GB sabit diske ve 8 GB önbelleğe sahip, bluetooth ve wi-fi (kablosuz bağlantı) destekli olağanüstü bir oyun konsoludur. Sony Playstation 4 , 8 çekirdekli işletim sistemi ile oyunları gerçek olarak oyuncuya yansıtan etkileyici grafik performansı sunmaktadır. Bu sistemle oyunları ve arka plan güncellemelerini indirmek artık oyun oynamaya engel değildir. Sony Playstation 4 ile artık oyuncular yerlerinden kalkmadan sadece sesli komut sistemi ve yüz tanıma işlevi ile sistemi aktif hale getirebileceklerdir.

Sony Playstation 4, yeni dualshock 4 hassas kontrol ile oyunların içindeki hareket sensörleri , yüksek performanslı entegre hoparlör, neon ışıkları ve dokunmatik yüzeyi ile oyuncuların oyun sistemindeki performanslarını ve zevklerini ikiye katlamaktadır. Hassas kontrolün üzerinde bulunan share tuşu ile oyuncular video klip ve ekran görüntülerini ölümsüzleştirme şansına sahiptirler. Dualshock 4 hassas kontrol gelmiş geçmiş en iyi tasarıma sahiptir.

Sony Playstation 4, oyuncularına nerede olurlarsa olsunlar Playstation App ile akıllı telefon ve tabletlerinden Playstation 4 e bağlanabileceklerdir. Rengarenk yeni temalar sağlayan Playstation Store sayesinde yeni ve gelecek oyunlardan haberdar olmak artık çok kolaydır. Youtube ve bir çok sosyal medya sistemi ile oyuncular en yeni videoları izlenebilir ve favori oyunlarını paylaşabileceklerdir. Sosyal medyanın da sınırsız bir şekilde kullanılması adına bir çok uygulamasını içinde barındıran dünyanın en güçlü oyun sistemidir.